Antrąsias pergales MAFF futsal pirmenybėse iškovojo trys komandos

2019 10 gruodžio

Informacija – sportocentras.com

Savaitgalis Kazlų Rūdos sporto centre paženklintas vėl futbolu. Šeštadienio popietę Marijampolės apskrities Futsal pirmenybėse į taškų medžioklę susiruošė vėl aštuonios komandos.

II turo statistika

Keturių dalių veiksmo epopėją pradėjo Kauno „Tauro“ ir Marijampolės „Šešupės“ futbolininkai. Suvalkijos sostinės ekipa praėjusį sekmadienį buvo gerokai „nukentėjusi“ nuo Kazlų Rūdos komandos, tuo tarpu Kauno komandos futbolininkams tai buvo pirmosios pirmenybių rungtynės.

Rungtynių nuotraukų galerija

Pirmame ture patyrę pralaimėjimą „Šešupės“ futbolininkai šiame mače reabilitavosi. Dar nesužaidus nei 10 minučių, po tikslių E.Ulevičiaus ir M.Minevičiaus smūgiuotų kamuolių, jie išsiveržė į priekį 2:0.

Nors „Tauro“ futbolininkas G.Makauskas 10-ąją minutę padėtį sušvelnino – 2:1, tačiau dar nesibaigus pirmam kėliniui M.Minevičius atstatė marijampoliečių dviejų įvarčių persvarą – 3:1.

Kauno komandos futbolininkai beivejančiųjų vaidmenyje išliko ir antro kėlinio metu. Priartėti prie „Šešupės“ krantų jiems taip ir nepavyko.

Marijampolės ekipa, atseikėjusi tris įvarčius ir praleidusi vieną, šventė pergalę 6:2 ir brūkštelėjo pirmuosius tris taškus į turnyrinę lentelę.

Antroje tos dienos akistatų dalyje į kovos lauką išniro Kazlų Rūdos „Kazlų Rūdos B“ ir Marijampolės raj. „Tautkaičių“ futbolininkai.

Šioje 40 minučių istorijoje intrigos deivė ilgai neužsibuvo. Jau 6-ąją minutę po E.Čyvo, L.Rusecko ir L.Žemaičio įvarčių Kazlų Rūdos komanda pirmavo 3:0.

Pirmo kėlinio viduryje E.Marčiulyno tikslus smūgis aikštės šeimininkų persvarą dar labiau padidino – 4:0.

Tiesa, 16-ąją minutę padėtį kiek sušvelnino G.Jankevičius – 4:1, bet tai buvo pirmas ir paskutinis Marijampolės rajono komandos įvartis tos dienos mače.

Tuo tarpu „Kazlų Rūdos B“ komanda smaginosi ir antrame kėlinyje. Jo metu „Tautkaičių“ vartų tinklas sužvejojo dar šešis kamuolius. „Kazlų Rūdos B“ laimikis – pergalė rezultatu 10:1 ir tritaškis turnyrinėje lentelėje.

Tikėtąsi, kad itin intriguojantis mačas bus tarp Kazlų Rūdos „Kazlų Rūdos“ ir Kalvarijos „Tornado“ komandų. Juolab, kad pastarojoje rungtynėse buvo galima pamatyti ir P.Valinčių.

Tądien „Tornado“ ekipoje nebuvo tik dar vieno lyderio – E.Grigaičio.

Kaip ir galima buvo tikėtis, jau pirmomis minutėmis Kalvarijos futbolininkai mėgino diktuoti žaidimo sąlygas ir 2-ąją minutę R.Bansevičiui tiksliai užbaigus ataką „Tornado“ išsiveržė į priekį 0:1.

Kalvarijiečių džiaugsmas ilgai netruko. Savų kozirių turėjo ir Kazlų Rūdos komanda. Dar 5-ąją rungtynių minutę, užgulus „Tornado“ vartus, D.Plečkaitis rezultatą išlygino – 1:1.

Po poros minučių puikų įvartį galva, po I.Raštučio perdavimo, mušė D.Girdavinis, na o 10-ąją minutę dar vieną įvartį smeigė T.Raštutis, padidinęs Kazlų Rūdos komandos pranašumą iki 2 įvarčių – 3:1.

Antrame kėlinyje iniciatyvos atakoje mėgino imtis P.Valinčius. 25-ąją minutę priartėjęs su kamuoliu prie aikštės vidurio Kalvarijos futbolininkas atliko smūgį, tačiau kamuolį atmušė „Kazlų Rūdos“ vartininkas E.Vyšniauskas ir aukšta trajektorija skriejęs kamuolys nusileido kalvarijiečių vartų tinkle – 4:1.

Dar vieną „bombą“ aikštės šeimininkų gretose 29-ąją minutę paleido I.Raštutis. Tuomet Kazlų Rūdos persvara tapo jau 5:1.

Nemalonumai kalvarijiečiams nesibaigė. 31-ąją minutę vartininko amato griebėsi T.Lietuvininkas, kuris rankomis numušė kamuolį nuo vartų linijos. Tai kalvarijiečiui „kainavo“ raudoną kortelę ir tuo pačiu trumpalaikes, vieną turą truksiančias „atostogas“.

Išsigelbėjimo „Tornado“ komandai tądien nebuvo. Vienintelė nedidukė paguoda galėjo būti P.Valinčiui, kuris visgi sugebėjo 37-ąją minutę įmušti įvartį ir atsilyginti E.Vyšniauskui už patirtį 25-ąją rungtynių minutę…

Galutinis užfiksuotas rezultatas – 6:2 „Kazlų Rūdos“ pergalė ir vieta turnyrinės lentelės viršuje.

Antrąjį turą užbaigė pasimatymas tarp Vilkaviškio „Bruklino“ ir Marijampolės „Eurostandarto“. Kad abi ekipos turi potencialo ir rungtyniaudamos negausiomis pajėgomis, tai jos įrodė dar praėjusiame ture.

Tiek Marijampolės, tiek Vilkaviškio komandos ir šįkart negalėjo pasigirti rezervinių futbolininkų didele gausa.

Pirmasis kėlinys vyko gana atkakliai. Progų turėjo tiek viena, tiek kita komandos. Ne kartą vartininko sugebėjimus teko pademonstruoti A.Vieraičiui, kuris rungtyniavo patikimai ir pirmame kėlinyje nepraleido nei vieno įvarčio.

Tuo tarpu komandos draugai sugebėjo pora kartų pasižymėti. 9-ąją minutę tai padarė G.Vieraitis, na o 16-ąją „Bruklino“ pranašumą padvigubino A.Pečiulis – 2:0.

Didžiąją antro kėlinio dalį nei viena komanda nepasižymėjo. Ledai pralaužti buvo tik likus rungtyniauti 6 minutėms. Tuomet pasipylė įvarčių lietus.

Vilkaviškio futbolininkai įrodė, kad labiau verti pergalės. Po tikslių G.Vieraičio ir L.Karpavičiaus atakų „Bruklinas“ persvara tapo 5:0.

Marijampolės futbolininkai vilkaviškiečių vartus atrakino tik paskutinėmis rungtynių minutėmis, tačiau aikštę „Eurostandartui“ teko palikti nuleistomis galvomis.

Pastarojo meto Futsal čempionai vilkaviškiečiai laimėjo rungtynes 6:3 ir kaip ir dvi Kazlų Rūdos komandos („Kazlų Rūda“, „Kazlų Rūda B“) iškovojo antrąją pergalę paeiliui.