A lyga – „Sūduva“ kovoja dėl vietos Europos taurėse.
Kadangi Vilniaus „Žalgiris“ šiais metais ne tik tapo A lygos čempionu, bet ir iškovojo Lietuvos futbolo federacijos taurę, tris kelialapius į Konferencijos lygos atranką gaus komandos, kurios A lygoje užims antrąją, trečiąją ir ketvirtąją vietas. Dėl trijų kelialapių varžosi penkios komandos, o padėtis lentelėje yra ypač paini dėl to, kad jos žaidė nevienodai rungtynių. Vasarą daug mačų buvo nukelti dėl Europos turnyrų, ir kelios komandos „skolų“ negrąžino iki šiol. Šiuo metu antrąją vietą užima Kauno „Hegelmann“, kuris iškovojo 57 taškus ir vienintelis tarp penkių pretendentų žaidė visas 33 rungtynes. „Hegelmann“ futbolininkams iki sezono pabaigos liko trejos rungtynės. Marijampolės „Sūduva“ turi 54 taškus (liko 4 rungtynės), Kauno „Žalgiris“ – 53 taškus (liko 5 rungtynės), „Panevėžys“ – 52 taškus (liko 5 rungtynės), Vilniaus „Riteriai“ – 49 taškus (liko 4 rungtynės). „Sūduvai“ liko rungtynės svečiuose su „Šiauliais“, namie su Vilniaus „Žalgiriu“, svečiuose su „Hegelmann“ ir namie su Telšių „Džiugu“.
https://lietuvosfutbolas.lt/varzybos/vyru/a-lyga/
I lyga – „Marijampolė City“ išlieka lyderių gretose.
Prieš sezoną, apie tikslus būti pirmame dešimtuke, deklaravusi „Marijampolė City“, likus 3 turams iki pirmenybių pabaigos, ne tik yra įvykdžiusi užsibrėžtus tikslus bet ir realiai pretenduoja į apdovanojimus.
Po 27 turų pirmauja 58 taškus iškovojusi Alytaus „Dainava“. Kėdainių „Nevėžis“ turi 54 taškus, Klaipėdos „Neptūnas“ – 53, „Marijampolė City“ – 52, Kauno NFA – 50.
„Marijampolė City“ laukia du tiesioginių konkurentų iššūkiai. Mūsiškiai išvykoje žais ne tik su „Dainava“, bet ir su NFA. Kitose rungtynėse Marijampolės miesto futbolininkai priims „Garliavą“. Paskutiniojo turo rungtynės tarp NFA ir „Marijampolė City“ gali būti ir lemiamos, bet gali ir nebelemti nieko svarbaus.
https://lietuvosfutbolas.lt/varzybos/vyru/i-lyga/
II lyga – Nepavykęs „Sveikatos“ sezonas, ir tolstantis bet vis dar pasiekiamas „Sūduva B“ tikslas.
Kybartų „Sveikata“ jau sužaidė visas savo rungtynes, ir nepaisant kitų rezultatų kitose rungtynėse, kybartiečiai sezoną užbaigs 13 vietoje tarp 18 dalyvavusių komandų.
Pagrindiniu sezono tikslu grįžimą į I lygą išsikėlusi „Sūduva B“, kol kas užimą 5 vietą. Praėjusį savaitgalį nugalėtojo titulą ir bilietą į I lygą užsitikrino Vilniaus rajono „TransINVEST“ klubas, na o dėl antros vietos garantuojančios patekimą į I lygą arba trečios vietos suteiksiančios galimybę žaisti pereinamąsias rungtynes, „Sūduva B“ skiria 8 taškai ir 4 rungtynės.
https://lietuvosfutbolas.lt/varzybos/13334048/ii-lyga-1-10-v/