Apskrities komandos startavo Hegelmann LFF taurės turnyre

2022 26 balandžio
Apskrities komandos startavo Hegelmann LFF taurės turnyre

 

Šio sezono Hegelmann LFF taurės turnyre iš viso dalyvauja 54 komandos – 10 iš Optibet A lygos, 11 iš Optibet Pirmos lygos, 11 iš LFF II lygos bei dar 22 užsiregistravusios žemesnių lygų komandos. Taurės turnyre dalyvauti negali dublerinės klubų komandos. Pirmajame taurės etape nedalyvauja 10 Optibet A lygos komandų, o iš likusių 44 komandų burtų keliu buvo sudarytos 22 poros. Visų jų laimėtojai žengs į kitą etapą, kur prie jų prisijungs ir 10 ekipų iš aukščiausios šalies lygos. Tai reiškia kad, Marijampolės „Sūduva“ kovas pradės nuo antro etapo, o kitos apskrities komandos „Marijampolės City“, Kybartų „Sveikata“ ir „Kazlų Rūda-Švyturys“ rungtyniavo jau pirmame.

Burtai visoms mūsų apskrities komandoms lėmė varžovus iš pajėgiausios įmanomos pirmame etape – Optibet Pirmos lygos.

„Kazlų Rūdai-Švyturiui“ nepavyko rimčiau pasipriešinti Plungės „Babrungui“, žemaičiams pralaimėta triuškinamu rezultatu 1:7, vienintelį įvartį į „Babrungo“ vartus įsimušė patys plungiečiai.

Tuo tarpu, Kybartų „Sveikata“, ilgai priešinosi sostinės BFA futbolininkams, pagrindinis rungtynių laikas baigėsi be įvarčių, vis dėl to pratęsime išryškėjo vilniečių pranašumas, kurie pelnė trys įvarčius be atsako, užfiksuodami kybartiečių pralaimėjimą 0:3.

Burtai , „Marijampolė City“ ekipai, lėmė rungtynes varžovų aikštėje su Kėdainių „Nevėžiu“.  Miestiečiams, dėka Audriaus Broko ir Hiroya Kiyomoto įvarčių, pavyko pasiekti pergalę rezultatu 2:1, ir žengti į kitą Hegelmann LFF taurės turnyro etapą.

Taigi antrame Hegelmann LFF taurės turnyro etape varžysis dvi Marijampolės apskrities komandos – „Sūduva“ ir „Marijampolė City“.