Baigėsi Marijampolės apskrities merginų futsal žaidynės „Ladygolas”

2020 17 vasario
Baigėsi Marijampolės apskrities merginų futsal žaidynės „Ladygolas”

Marijampolės apskrities „Ladygolo“ žaidynių koordinatorius Povilas Melnykas

Šiais metais Marijampolės apskrities futbolo žaidynėse „Ladygolas“ trijose amžiaus grupėse U-12, U-14, U-16 varžėsi 12 komandų iš Marijampolės, Vilkaviškio ir Kazlų Rūdos  savivaldybių. Iš viso dalyvavo daugiau nei 70 skirtingo amžiaus mergaičių ir merginų. Šie metai buvo išskirtiniai tuo, kad Marijampolės apskrities komandos – finalininkės  turėjo susirungti su Kauno apskrities geriausiomis komandomis ir aiškintis, kurios dvi komandos iš kiekvienos grupės pateks į didįjį Lietuvos finalą.

Nuotraukos iš U12 grupės finalų

Sužaidus savivaldybių etapuose paaiškėjo, kad į Kauno ir Marijampolės apskrities finalą U-12 grupėje pateko Marijampolės „Ryto“ pagrindinės mokyklos komanda (mokytojas Andrius Larčenka) ir Bartninkų Jono Basanavičiaus mokyklos-daugiafunkcio centro komanda (mokytojas Egidijus Čivinskas). U-14 grupėje nugalėtojomis tapo Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos komanda (mokytojas Modestas Saldukaitis) ir Bartninkų Jono Basanavičiaus mokyklos-daugiafunkcio centro komanda. U-16 grupėje geriausiomis pripažintos Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijos komanda (treneris Henrikas Katilius) ir Bartninkų Jono Basanavičiaus mokyklos-daugiafunkcio centro komanda.

Sūduvos regiono finalai vyko vasario 10, 12, 14 dienomis Kazlų Rūdos sporto centre.  U-12 grupėje geriausiai sekėsi KTU inžinerijos licėjaus komandai. Antrąją vietą iškovojo ir teisę dalyvauti didžiajame Lietuvos finale gavo Marijampolės „Ryto“ pagrindinės mokyklos komanda. Pastaroji šiemet atstovaus Marijampolės apskričiai. U-14 grupėje nugalėtoja tapo Ruklos Jono Stanislausko mokykla-daugiafunkcio centro komanda. Antąją vietą laimėjo Vilkijos gimnazijos merginos. U-16 grupėje geriausiai pasirodė Vilkijos ir Šėtos gimnazijų komandos. Marijampolės apskrities futbolo federacija ir jos atstovas Mantas Babianskas apdovanojo U-12 grupės komandas nugalėtojas ir U-16 finalo dalyvėms įteikė atminimo dovanėles.

Finale žaidusios komandos apdovanotos marškinėliais, medaliais, atminimo prizais ir diplomais, kuriuos įsteigė Lietuvos masinio futbolo asociacija. Visoms varžyboms teisėjavo Ugnė Šmitaitė. Kviečiame plaikyti komandas finalinėse žaidynėse, kurios vyks Prienų pramogų ir sporto arenoje(Pramonės g. 20, Prienai) U-12 kovo 4 d., U-14 kovo 5 d. ir U-16 kovo 13 d.