Finišavo Marijampolės apskrities futsal pirmenybės

2022 2 kovo

Finišavo Marijampolės apskrities futsal pirmenybės, kurių nugalėtojais tapo Vilkaviškio „Bruklinas” finale nugalėjęs Kazlų Rūdos „Kazlų Rūdą”, sveikiname čempionus!!! Na, o kovą dėl trečios vietos iškovojo Kazlų Rūdos „Artistai” įnirtingoje kovoje įveikę Kybartų „Sveikatą”.

Plačiau apie rungtynes dėl pirmos vietos bei rungtynes dėl Mažosios taurės, paspaudus nuorodas:https://sportocentras.com/marijampoles-apskrities-futsalo-pirmenybiu-2022-metu-nugaletojai-vilkaviskio-bruklinas/?fbclid=IwAR0XEM9ha1Ln2M-5g0DBRaU0AJFV_xSDaZjLmOnczr-kwqtN5k-0YTI-FHw https://sportocentras.com/marijampoles-apskrities-futsal-pirmenybiu-mazoji-taure-sesupes-rankose/?fbclid=IwAR1_fw3agRxBPQw3yssBW1NZElme4QDBx4AjDV5A30TCXFaS_9TCNB9zHtA