Jonines šeimos pasitiko futbolo aikštelėje

2018 26 birželio
Jonines šeimos pasitiko futbolo aikštelėje

Birželio 23 dieną Keturvalakiuose vyko šeimų futbolo šventė „Švęskime Jonines kartu!”, kur futbolo kamuolys ritosi kaip saulė danguje. Renginyje dalyvavo 13 šeimų: Karpavičiai (Ringaudai), Valaičiai (Kaunas), Tamulynai, Tumosai, Šnekučiai, Burdzilauskai, Skamarakai, Gustaičiai, Jakulevičiai (Marijampolė), Kriaučiūnai (Jungėnai), Melnykai, Bakulos (Keturvalakiai), Čivinskai (Lakštučiai).

Šeimos varžėsi trijuose pogrupiuose, suskirstytuose pagal vaikų amžių. Futbolo aikštelėje buvo galima išvysti, kaip dviejų metų vaikai kartu su tėvais drąsiai varžosi su kitų šeimų nariais. Varžybos vyko be teisėjų, pačios šeimos priiminėjo sprendimus, taip parodydamos viena kitai pagarbą.

Komandos varžėsi žaisdamos su pirmo dydžio kamuoliu į mažus vartus, o visų rungtynių metu buvo privaloma, kad aikštelėje žaistų moteriškos lyties atstovė.

Tarp rungtynių dalyviai varžėsi „Kantrybės“ ir „Taiklumo“ konkursuose, kur savo futbolo įgūdžius demonstravo mamos, tėčiai ir vaikai.  Tėčių rungtyje „Taiklumas“, kur kamuolį į vartus reikėjo smūgiuoti kulnu, puikiai pasirodė Gintaras Tamulynas. Mamos ir vaikai varžėsi azartiškame „Kantrybės“ konkurse, kur kamuolį reikėjo įridenti į lanką. Čia geriausiai pasirodė mama Inga Jakulevičienė, o vaikų tarpe nepralenkiamas buvo Danielius Tumosa. Dalyviai apdovanoti Lietuvos masinio futbolo asociacijos įsteigtais prizais.

Šventės nugalėtojais tapo Tumosų šeima, antros vietos prizus iškovojo Šnekučių šeima, bronzos medaliais ir trečios vietos taure pasipuošė Čivinskai.

Prizus dalyviams įteikė Keturvalakių bendruomenės pirmininkas Arvydas Kuršvietis, bendruomenės narės Deimantė Kuršvietytė, Aušra Biskienė kartu su Lietuvos masinio futbolo asociacijos atstovu Martynu Karpavičiumi.

Renginio organizatoriai Keturvalakių bendruomenės pirmininkas Arvydas Kuršvietis ir futbolo entuziastas Povilas Melnykas.

Renginio rėmėjai: Marijampolės aspkrities futbolo federacija, Keturvalakių bendruomenė.

Renginio draugas – Lietuvos masinio futbolo asociacija.

Aušra Biskienė

 

Bakulų šeima iš KeturvalakiųAkimirka 3akimirka1Akimirka 4Akimirka2akimirka5Čivinskai iš Lakštučių pasipuošė bronzos medaliaisGustaičiaiKas greičiauMamos prizą atsiima Inga Jakulevičienė iš MarijampolėsMelnykų šeima iš VilkaviškioPagarba2Pasiruošus varžybų pradžią paskelbtiSaugoju vartusČivinskai iš Lakštučių pasipuošė bronzos medaliaisSu pirmos vietos taureSu prizu