Kybartuose jau 17-ą kartą vyko R. Karkos atminimo turnyras

2020 9 kovo

Kaip ir kasmet jau 17 kartą Kybartuose kovo 7 dieną, įvyko tradicinis futbolo turnyras Romualdui Karkai atminti.

Jame prisiminėme puikų žmogų, miesto patriotą kuris kūrė Kybartų futbolo istoriją, buvo pavyzdžiu jaunimui ir labai mylėjo Kybartus. Varžybos, emocijos bei garbingų svečių dėmesys paskaidrino turnyro nuotaikas.

Turnyre dalyvavo bei pasisakė R. Karkos sūnus Saulius Karka, sporto klubo „Kybartų jaunystė” globėjas Algirdas Butkevičius, ilgametis klubo Kybartų „Sveikata” treneris Vytautas Miknevičius, ilgametis buvęs klubo „Kybartų jaunystė” pirmininkas Vytautas Valiokas ir žurnalistas rašantis straipsnius apie sportą Sigitas Kuras.

1 vietą iškovojo – SK „Kybartų jaunystė” 1 komanda, 2 vieta iškovojo – SK „Kybartų jaunystė” 2 komanda, 3 vietą iškovojo – Klaipėdos FM.

• Geriausiu turnyro gynėju pripažintas Dominykas Norvilas – Klaipėdos FM.
  • Geriausiu turnyro puolėju pripažintas – Domas Vaičaitis – „Kybartų Jaunystė 2″.
  • Geriausiu turnyro vartininku pripažintas – Naurimtas Voinovskis – Trakų KKSC.
  • Geriausio viso turnyro žaidėju išrinktas – Evaldas Rašimas – „Kybartų Jaunystė 1″.

Taip pat, Karkų šeimos asmeninių prizu buvo apdovanotas – Darius Čėsna – Druskininkų SC.