MAFF 7×7 pirmenybių nugalėtojais tapo Marijampolės „Švyturys“

2019 17 spalio
MAFF 7×7 pirmenybių nugalėtojais tapo Marijampolės „Švyturys“

Spalio 13 dieną, sekmadienį, Marijampolės sporto centro „Sūduva“ stadione finišavo Marijampolės apskrities futbolo federacijos (MAFF) 7×7 mažojo futbolo pirmenybės, kuriose triumfavo Marijampolės „Švyturio“ klubo futbolininkai.

Per tris turus, vykusius Kybartuose, Kazlų Rūdoje ir Marijampolėje, savo pajėgumą įrodė „Švyturio“ klubo futbolininkai, kurių gretose spindėjo Darius Isoda. Marijampolės klubas laimėjo 7 susitikimus iš 8.
Sidabro medaliais pirmenybėse džiaugėsi legendinis Kybartų „Sveikatos“ klubas, kuris po dviejų turų savo sąskaitoje turėjo tik 1 tašką, bet finaliniame turnyre sugebėjo įveikti savo artimiausius persekiotojus ir surinko 10 taškų.

Tiek pat taškų, kaip ir kybartiečiai, surinko dar dvi komandos – jaunoji FK „Pilviškiai“ ekipa ir Marijampolės FK „Eurostandartas“. Šios dvi komandos dėl prastesnio tarpusavio rungtynių rezultato, turėjo turnyre tenkintis trečiają ir ketvirtają pozicijomis.

Prasčiausiai pirmenybėse sekėsi „Marijampolė City“ komandai, kuri po pirmųjų 2 turų rikiavosi trečioje pozicijoje, bet lemiamame ture surinko vos vieną ir galutinėje rikiuotėje nukrito į penktąją poziciją.

Turnyro rezultatyviauso žaidėjo prizas atiteko nugalėtojų ekipos nariui – Dariui Isodai. Geriausiu vartų sargu pripažintas Kybartų „Sveikatos“ futbolininkas – Marius Mikelkevičius, geriausiu gynėju – Tomas Krunkaitis („Eurostandartas), puolėju – Artūras Pečiulis („Pilviškiai“).

Turnyro prizininkus ir dalyvius apdovanojo MAFF atsakingasis sekretorius Gytis Urba.

Lapkričio mėnesio pradžioje MAFF pakvies mėgėjus registruotis 7×7 žiemos pirmenybėms bei futsalo pirmenybėms, kurios planuojamos organizuoti Kazlų Rūdoje.

Galerija