MAFF futsal pirmenybėse – be pralaimėjimų metus užbaigė 2 ekipos

2020 3 sausio
MAFF futsal pirmenybėse – be pralaimėjimų metus užbaigė 2 ekipos

sportocentras.com 

Marijampolės apskrities futsal pirmenybių reguliarusis sezonas jau įpusėjo.

IV turo akimirkos

Praėjusį šeštadienį buvo sužaistos dar ketverios IV turo rungtynės, po kurių vis labiau ryškėja šio sezono lyderiai, taip pat ekipos, kurioms į pirmąjį ketvertą prasibrauti galimybių sulig kiekvienu turu šansų vis mažiau.

Šeštadieninę futbolo keturkovę pradėjo derbis tarp dviejų Marijampolės komandų – „Eurostandarto“ ir „Šešupės“.

Pastaroji ekipa su 4 taškais  buvo įsitaisiusi turnyrinės lentelės viduryje, tuo tarpu „Eurostandartas“ taškų skonio vis dar nepažinojo.

Spaudžiami taškų alkio minėtos komandos futbolininkai pradėjo rungtynes kur kas galingiau.

Jau pirmąją minutę M.Raulynaitis pasiuntė kamuolį į E.Bernotos vartų tinklą, išvesdamas savo komandą į priekį 1:0.

„Eurostandartas“ nenurimo, toliau aktyviau atakavo. Nemenkai teko padirbėti tokiu būdu „Šešupės“ vartininkui. Tiesa, atakose minėta komanda taip pat nebuvo pėsčia, susikūrė ne vieną progą, tačiau pralaužti ledų prie varžovų vartų niekaip nepavykdavo.

Tuo tarpu „Eurostandartas“ kėliniui einant į pabaigą persvarą padvigubino 2:0 ir išėjo ilsėtis, laukdami antrosios futbolo pjesės dalies.

O štai antrojoje prabilo „Šešupės“ futbolininkai. Dar kėlinio pradžioje M.Minevičiui kamuoliu paglosčius varžovų vartų virpstą kėlinio pradžioje, toliau sekė E.Bernotos nuo aikštės vidurio paleista „bomba“.

„Šešupės“ vartininkui mušti įvarčius šiose pirmenybėse nebuvo naujiena. Jis rezultatą sušvelnino – 2:1.

Besibaigiant rungtynėms dar vieną kirtį eurostandartiečiai patyrė po E.Ulevičiaus tikslaus smūgio – 2:2. Per likusį laiką nei vienai komandai pasižymėti nepavyko, todėl teko dalytis po tašką.

Antrame tos dienos mače Kazlų Rūdos „Kazlų Rūda“ nepagailėjo Kauno „Tauro“ komandos. Jau pirmomis dvikovos minutėmis, siautėjant broliams Tomui ir Ignui Raštučiams, aikštės šeimininkai dar neįpusėjus kėliniui pirmavo 3:0.

Prie smogiamųjų veiksmų prisijungus D.Girdvainiui, D.Plečkaičiui ir E.Kaptainiui, Kazlų Rūdos komandos persvara per pirmą kėlinį tapo 10:0.

„Tauro“ futbolininkai atsidarė antro kėlinio pradžioje, tačiau įmuštas G.Makausko įvartis tebuvo daugiau uodo įkandimas. „Kazlų Rūdos“ komanda, švesdama daugiau nei įtikinamą pergalę 17:2, toliau pirmenybėse lyderiauja.

Pernelyg didelio pasipriešinimo nesulaukė trečiame tos dienos mače ir Kalvarijos „Tornado“ futbolininkai, kurie be didesnių problemų nukovė Marijampolės rajono „Tautkaičių“ ekipą.

Kalvarijiečiai solidų pranašumą susikrovė jau pirmame kėlinyje. Dar pirmą dvikovos minutę plyšių varžovų vartuose rado R.Bansevičius, 5-ąją minutę šiam antrino T.Zavistauskas, o dar po minutės apsireiškė T.Lietuvininkas – 3:0.

Po pirmo kėlinio Kalvarijos futbolininkai pirmavo 5:0. Antroji dvikovos dalis tebuvo daugiau formalumai.

Geros rungtynės buvo P.Valinčiui, kuris iš viso atliko net tris rezultatyvius perdavimus. Tiesa, sausų vartų išsaugoti jam nepavyko. „Tautkaičiai“ pelnė garbės įvartį. „Tornado“ futbolininkai laimėjo rungtynes 6:1 ir į turnyrinę lentelę įsibėrė visus tris taškus.

Turo pabaigtuvių metu pečius surėmė Kazlų Rūdos „Artistai“ ir Vilkaviškio „Bruklinas“. Vilkaviškiečiai varžovo pernelyg nenuvertino. Tai rodo tas faktas, kad šiame ture vilkaviškiečių gretas papildė solidaus kalibro futbolininkas M.Grigalevičius.

Rungtynių pradžioje sėkmingiau varžovų vartus atakavo „Bruklinas“.  Po D.Karpavičiaus užbaigtų tikslių atakų, antroje pirmo kėlinio pusėje vilkaviškiečiai pirmavo 2:0, tačiau dar iki jo pabaigos rezultatą sušvelnino D.Omilevičius, teikdamas vilties, kad dvikovoje bent jau intriga bus.

Deja, vilkaviškiečių solidesnės atakos greitai tokias viltis gniuždė. Dar neįpusėjus antram kėliniui Vilkaviškio futbolininkai turėjo keturių įvarčių pranašumą ir pirmavo 5:1.

“Bruklino” neišmušė iš vėžių ir incidentas, kuomet už antra geltoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas vartininkas G.Vieraitis.

Įveikdama “Artistus” rezultatu 9:3 Vilkaviškio ekipa kaip ir “Kazlų Rūda” iškovojo ketvirtą pergalę ir turnyrinėje lentelėje yra vieni iš pirmenybių lyderių.

Penktojo turo anonsas:

Sausio 4 d., šeštadienis

12.00 „Artistai” (Kazlų Rūda) – „Šešupė” (Marijampolė)
13.00 „Eurostandartas” (Marijampolė) – „Kazlų Rūda” (Kazlų Rūda)
14.00 „Tautkaičiai” (Marijampolės raj.) – „Tauras” (Kaunas)
15.00 „Kazlų Rūda B” (Kazlų Rūda) – „Tornado” (Kalvarija)

Marijampolės apskrities Futsal pirmenybių IV turo statistika