MAFF futsal pirmenybėse – dvivaldystė

2019 16 gruodžio

Informacija – sportocentras.com

Marijampolės apskrities Futsal pirmenybės įsisiūbavo. Šeštadienį sporto centro salėje buvo sužaistos vėl ketverios rungtynės, po kurių užfiksuotos pirmos lygiosios, o tuo pačiu liko tik dvi komandos, kurios kol kas rungtyniauja be pralaimėjimų.

III turo statistika

Šeštadieninis turas prasidėjo akistata tarp Kalvarijos „Tornado“ ir Marijampolės „Šešupės“ ekipų. Abiems praėjęs turas klostėsi skirtingai.

Kalvarijiečiai praėjusiame ture liko be taškų dvikovoje prieš Kazlų Rūdos komandą, na o „Šešupė“ turėjo sėkmės istoriją rungtynėse su „Tauru“, po kurių iškovojo pirmuosius tris taškus.

Nuotraukų galerija

Tarp Kalvarijos ir Marijampolės komandų dvikova klostėsi itin dramatiškai ir permainingai. Jau pirmąją rungtynių minutę kuriozinį įvartį sugebėjo įmušti D.Plikis ir ne bet kam, o pačiam P.Valinčiui.

Po varžovo blokuoto kamuolio, marijampoliečio aukšta trajektorija paleisto kamuolio kone per visą aikštę nesiryžo gaudyti Kalvarijos vartininkas ir jis suspurdėjo „Tornado“ vartų tinkle.

Dar vieną šokoterapijos dozę „Tornado“ gavo 4-ąją rungtynių minutę, kai „Šešupės“ persvarą padvigubino P.Vyšniauskas – 0:2.

Tiesa, čia pat rezultatą sušvelnino J.Sakalauskas 1:2 ir didžiąją pirmojo kėlinio dalį nei viena komanda daugiau nepasižymėjo.

Antro kėlinio pradžioje pavojingais epizodais apsikeitė abi ekipos: į tuščių vartų plotą pataikyti nepavyko vienam iš „Šešupės“ futbolininkų. Savo ruožtu netrukus nuo vartų linijos kamuolį teko krapštyti ir P.Valinčiui.

Kuo toliau, tuo intriga mače vis labiau augo. 29-ąją minutę rezultatą išlygino R.Bansevičius – 2:2, tačiau čia pat vėl įvarčio pranašumą sugrąžino M.Minevičius – 2:3.

Toliau sekė du tikslūs T.Zavistausko smūgiuoti kamuoliai, po kurių jau „Tornado“ išsiveržė į priekį 4:3.

Marijampolės futbolininkams nemalonumai nesibaigė: 37-ąją minutę iš aikštės buvo pašalintas D.Plikis. Mažumoje rungtyniavę „Šešupės“ futbolininkai praleido dar vieną įvartį 5:3 ir rodėsi, kad šioje dvikovoje jau viskas aišku. Anaiptol.

Marijampolės ekipa pademonstravo charakterį. 39-ąją minutę intrigą vėl įžiebė G.Jurgelaitis – 5:4. Na, o 40-ąją minutę į Kalvarijos komandos vartus kone iš aikštės vidurio į patį jų kamputį tikslų smūgiuotą kamuolį pasiuntė „Šešupės“ vartininkas E.Bernota, išplėšęs jai lygiąsias – 5:5.

Antrajame mače tokių permainingų emocijų pliūpsnio jau nebuvo. Jo metu į aikštę išbėgo Kazlų Rūdos „Artistų“ ir Marijampolės „Eurostandarto“ ekipos.

Suvalkijos sostinės futbolininkai į mūšį atvyko penkiese. Nieko keisto, kad ir laikėsi jie iki kėlinio vidurio.

Tiesa, pirmomis dvikovos minutėmis marijampoliečiai užguldami „Artistų“ vartus buvo pridarę rūpesčių Kazlų Rūdos vartininkui L.Jasinskui, tačiau su šia užduotimi jis susitvarkė, na o per penketą minučių į „Eurostandarto“ vartus pasipylė keletas įvarčių.

10-ąją minutę pasižymėjo D.Omilevičius, 12-ąją ir 15-ąją minutėmis „Eurostandarto“ vartus varpė A.Sidaravičius ir P.Kuconis – 3:0. Pirmąjį kėlinį Kazlų Rūdos komanda ir baigė turėdama trijų įvarčių persvarą – 4:1.

Antroje dvikovos dalyje ir toliau „Artistų“ pranašumas augo. Įvarčių autorių gretas be jau minėtų futbolininkų papildė ir T.Kvietkauskas. Kazlų Rūdos komanda šventė užtikrintą pergalę 11:3 ir į turnyrinę lentelę brūkštelėjo pirmąjį tritaškį.

Antrą trečio turo pusę pradėjo itin intriguojantis mačas tarp dviejų Kazlų Rūdos komandų – „Kazlų Rūda“ ir „Kazlų Rūda B“. Kuri iš jų realiai yra „B“, o kuri „A“ atsakymas paaiškėjo po 40 minučių trukusios dar vienos pirmenybių serijos istorijos.

Rungtynių pirmo kėlinio pirmoje pusėje aštresni buvo „Kazlų Rūdos B“ futbolininkai. „Kazlų Rūdos“ vartams grasino J.Blažio paleistas šūvis, taip pat H.Serbentos ir R.Mačežinsko tandemo užsuktos atakos.

Patikimai „Kazlų Rūdos“ vartus sergėjo E.Vyšniauskas, kuris jokių erdvių savų vartų plote nepalikdavo. Tuo pačiu iš nulinio taško dvikovą išjudino 11-ąją minutę iš aštraus kampo T.Raštučio tiksliai smūgiuotas kamuolys – „Kazlų Rūda“ išsiveržė į priekį 1:0.

14-ąją minutę puikų įvartį iš aikštės vidurio įmušė D.Plečkaitis – 2:0. Susidarė įspūdis, kad visgi šiame mače pajėgesnė ir bus „Kazlų Rūdos“ komanda, tačiau intriga į mačą buvo grąžinta antro kėlinio pirmomis minutėmis.

22-ąją minutę rezultatą sušvelnino E.Jokubauskis, o 24-ąją jį išlygino R.Mačežinskas – 2:2. Įsiplieskusią intrigą „Kazlų Rūdos“ futbolininkai užgniaužė antro kėlinio viduryje.

Visame reikale sudalyvavo K.Besarabovas, D.Plečkaitis ir T.Raštutis. „Kazlų Rūdos“ pranašumas tapo 5:2. Dar vieną dūrį „Kazlų Rūda B“ patyrė, po I.Raštučio reido – 6:2.

„B“ komanda neatsitiesė ir Kazlų Rūdos „Kazlų Rūda“ laimėjusi rungtynes 7:2 ir toliau pirmenybėse išlieka vieni iš jų lyderių.

Trečią turą užbaigė mūšis tarp Kauno „Tauro“ ir Vilkaviškio „Bruklino“ komandų. Nors pastarojoje vis dar nematyti eilės lyderių – G.Čibirkos, A.Broko, M.Grigalevičiaus, tačiau puikaus vartininko A.Vieraičio ir atakuojančių komandos draugų žaidimo dėka, vilkaviškiečiai turus leidžia tik prie pergalių aruodo. Taip nutiko ir šįkart.

Nors Kauno futbolininkai pirmomis dvikovos minutėmis buvo surengę ne vieną reidą prie „Bruklino“ vartų, tačiau „pramušti“ jų smūgiuotais kamuoliais niekaip nepavyko.

Vilkaviškiečiai dar po pirmo kėlinio, po D.Ryckio , D.Karpavičiaus ir A.Pečiulio „linkėjimų“ varžovams, pirmavo rezultatu 3:0.

Nors antro kėlinio pradžioje „Tauras“ parodė nagus Vilkaviškiui, sumažindami jų persvarą iki 3:2, tačiau „ragų“ parodyti „Bruklinui“ jau neišėjo.

Iki rungtynių pabaigos pastarųjų metų čempionai atseikėjo „Taurui“ penkis įvarčius ir laimėdami dvikovą rezultatu 8:3, kaip ir „Kazlų Rūdos“ ekipa, savo sąskaitoje po trijų turų turi visus 9 taškus.