MAFF futsal pirmenybių VI ture – be netikėtumų

2020 13 sausio
MAFF futsal pirmenybių VI ture – be netikėtumų

sportocentras.com

Šeštadieninis pusdienis tradiciškai sporto centre vėl buvo skirtas Marijampolės apskrities Futsal pirmenybių dvikovoms.

Turnyro VI turo akimirkos

Sausio 11-ąją į Kazlų Rūdos sporto centrą su savomis kariaunomis atvyko vėl aštuonios komandos. Turo atostogos šįkart buvo paskelbtos tik Kalvarijos „Tornado“ ekipai.

Visą popietę vėl vyko ketverios rungtynės, kuriose dominuojančios komandos varžovus palaužė dar pirmuosiuose kėliniuose ir didesnių intrigų iš esmės šeštame ture nebuvo užfiksuota.

Nieko stebėtino, kad per visus mačus nebuvo parodyta šįkart ir nei viena kortelė.

Turą pradėjo pasimatymas tarp Kazlų Rūdos „Kazlų Rūdos B“ ir nesibaigiantį taškų badmetį išgyvenančių Kauno „Tauro“ komandų, kuris buvo pratęstas ir šiame ture.

Jau pirmomis rungtynių sekundėmis, po tikslaus D.Kriaučiūno smūgiuoto kamuolio, aikštės šeimininkai išsiveržė į priekį 1:0.

Vos po poros minučių Kazlų Rūdos persvarą padvigubino J.Blažys, na o dar vieną kirtį kauniškiai gavo po D.Besarabovo tiksliai užbaigtos atakos – 3:0.

Antrame kėlinyje „Tauro“ padėtis dar labiau prastėjo. Įvarčių plejadą paleido D.Kriaučiūnas, na o laikinosios sostinės komandos triuškinimą baigė H.Serbentos pora tikslių smūgiuotų kamuolių. Galutinis rezultatas – 10:1 ir trys taškai „Kazlų Rūdos B“ sąskaitoje turnyrinėje lentelėje.

Nieko panašaus į intrigą nebuvo užfiksuota ir antrame turo mače tarp Marijampolės „Eurostandarto“ ir Marijampolės rajono „Tautkaičių“ komandų.

Čia taip pat griaunamieji varžovų komandos darbai prasidėjo jau pirmomis dvikovos minutėmis. Pirmas 2-ąją minutę savo komandos gretose pasižymėjo A.Tereškevičius, o 8-ąją įvartį pridėjo D.Jarašius – 2:0.

Tikrą įvarčių kanonadą „Tautkaičiai“ patyrė 16-18 rungtynių minutėmis. „Eurostandartas“ per keletą minučių atseikėjo penkis įvarčius ir po pirmos dvikovos dalies Marijampolės futbolininkai pirmavo 7:0.

Dar pirmoje dvikovos pusėje pagrindinį darbą atlikę marijampoliečiai apsukas sumažino antrame kėlinyje ir „Tautkaičiai“ tegalėjo guostis mintimi, kad laimėjo šią mūšio dalį, tačiau galutinis rezultatas 9:3 „Eurostandarto“ pergalė ir kaip oras reikalingi taškai, tikintis prasibrauti į stipriausiųjų ketvertuką.

Kur kas didesnės intrigos galima buvo tikėtis trečiame mače, derbyje tarp Kazlų Rūdos „Kazlų Rūdos“ ir „Artistų“ komandų.

Juolab, kad „Kazlų Rūdos“ gretose negalėjo pasirodyti prisisotinę kortelėmis D.Plečkaitis, K.Besarabovas, L.Ruseckas. „Artistams“, neslepiantiems ambicijų taip pat patekti į ketvertuką, taškai buvo itin reikalingi, tačiau rungtyniaujant minimumu (penkiese) tikėtis maksimalaus rezultato vargu bau ar įmanoma.

„Artistai“ atsišaudyti buvo priversti jau nuo pat pirmų dvikovos minučių. Jų vartus gynusiam L.Jasinskui darbo buvo išties nemažai. Nors ne kartą minėtas vartininkas gelbėjo nuo įvarčio, tačiau visko atremti nebuvo neįmanoma.

Juolab, kai varžovų gretose rungtyniauja Tomo ir Igno Raštučių tandemas. Dar pirmąją minutę I.Raštučio itin galingai smūgiuotas kamuolys skriejo į vartų devyniukę ir „Kazlų Rūda“ išsiveržė į priekį 1:0.

Neįpusėjus kėliniui, savo komandos pranašumą padidino, po T.Raštučio perdavimo, E.Besarabovo tiksliai smūgiuotas kamuolys – 2:0.

Na, o besibaigiant kėliniui tas pats futbolininkas darkart pasižymėjo ir vieni iš pirmenybių lyderių pirmavo 3:0.

Antrame kėlinyje „Artistams“ dar labiau pasidarė ankšta aikštelėje. Mušamų įvarčių kodas buvo „Ignas-Tomas, „Tomas-Ignas“… Be abejo kalba eina apie Raštučius.

Prie šių futbolininkų į priešakines atakos linijas prisijungus ir E.Kaptainiui bei K.Kleivai, daugiau nei įtikinamą pergalę sausu rezultatu 9:0 šventė „Kazlų Rūdos„ komanda. Jos vartininkui, E.Vyšniauskui beliko tik nuvalyti dulkes nuo savų vartų tinklo.

Turo pabaigtuves lydėjo akistata tarp taip pat be pralaimėjimų rungtyniaujančio Vilkaviškio „Bruklino“ ir Marijampolės „Šešupės“.

Pastarieji fronto liniją šiame mače kaip kolegos iš „Artistų“ komandos laikė taip pat penkiese. Tuo tarpu į Vilkaviškio gretas stojo ir pirmąkart šiame sezone pasirodę komandos lyderis G.Čibirka ir solidžiai rungtyniaujantis A.Brokas.

Vilkaviškiečiams buvo nė motais, kad dėl kortelių dvikovą buvo priverstas praleisti jų vartininkas.

„Bruklinas“ šiame mače smaginosi, varžovų negailėjo. 3-ąją minutę įvarčių sąskaitą atidarė G.Čibirka, 7-ąją šiam antrino A.Brokas – 2:0.

Nors marijampoliečiai po minutės rezultatą sušvelnino 2:1, tačiau iki kėlinio pabaigos atgalios sulaukė penkių įvarčių lauknešėlio – 7:1.

Įsibėgėjusio Vilkaviškio tarano antrame kėlinyje nebuvo įmanoma sustabdyti. Įpusėjus kėliniui pastarųjų metų Futsal čempionai pirmavo jau 12:2, na o rungtynėse varžovu tiesiog nurijo nekramtę rezultatu 17:2.

„Bruklinas“ į turnyrinę lentelę be jokių skrupulų įsirašė tritaškį ir šiame sezone toliau kulniuoja kol kas be pralaimėjimų.

Marijampolės apskrities Futsal VI turas