„Maiklo Cup“ taurė liko šeimininkų tvirtovėje

2019 11 rugpjūčio

Savaitgalį Marijampolėje, sodyboje pas Maiklą, karaliavo futbolo veteranai. Čia vyko tradicinis tarptautinis mažojo futbolo 5 prieš 5 veteranų turnyras – „Maiklo Cup 2019″, kuriame šiemet dalyvavo rekordinis komandų skaičius – 10.

Varžybų komandos buvo suskirstytos į dvi grupes po penkias ir pirmajame etape sužaidė penkerias rungtynes. Grupėse vietas užėmusios ekipos toliau kovojo dėl vietų turnyre.

Turnyre buvo galima išvysti ne vieną futbolo bendruomenei pažįstamą veidą – Andrių Veličką, Donatą Vencevičių, Gražvydą Mikulėną, Naglį Miknevičių, Tomą Miklinevičių, Mindaugą Grigalevičių, Audrių Paškevičių, Tadą Papečkį ir kitus.

Geriausiai A grupėje sekėsi svečiams iš Kaliningrado ir Vilkaviškio ekipai. Rusijos veteranai surinko 9 taškus ir taškeliu aplenkė Vilkaviškio veteranus. B grupėje šio turnyro šeimininkai „Marijampolė City“ veteranai įtikinamai iškovojo keturias pergales ir grupėje užėmė pirmąją vietą. Jiems įkandin liko Veisiejų ir Šilutės komandos.

Turnyro mažajame finale Veisiejai susigrumė su Vilkaviškiu. Pergalę po atkaklios kovos rezultatu 2:1 šventė Suvalkijos regiono atstovai.

Varžybų finale Marijampolė City ir Kaliningrado veteranai neišsiaiškino kas yra stipresnis per pagrindinį laiką. Baudinių serijoje tiksliau smūgiavo turnyro šeimininkai, kurie ir triumfavo šiose varžybose.

Visos „Maiklo Cup“ turnyro komandos buvo apdovanotos taurėmis, o geriausi jų žaidėjai gavo atminimo prizus. Specialiu prizu apdovanotas vyriausias turnyro žaidėjas. Juo tapo 68 metų Nikolajus Dūdovas iš Sankt Peterburgo ekipos.

Turnyro dalyvius sveikino šių varžybų sumanytojas ir šeimininkas Marijampolės apskrities futbolo federacijos prezidentas Žydrūnas Buzas bei Klaipėdos apskrities futbolo federacijos prezidentas Rimantas Žvingilas.