R.KARKOS ATMINIMO VAIKŲ FUTBOLO TURNYRAS

2019 27 sausio
R.KARKOS ATMINIMO VAIKŲ FUTBOLO TURNYRAS

 

2019.01.26 dieną, Kybartų „Saulės” progimnazijos sporto salėje vyko kasmetinis, jau 15-asis R. Karkos atminimo turnyras. Turnyre dalyvavo 2004-2005 metų gimimo berniukų komandos iš Lietuvos ir Lenkijos : SK „Kybartų jaunystė”, Klaipėdos FM, FK „Trakai”, MKS „Rominta-1” Goldap (Lenkija),MKS „Rominta-2” Goldap (Lenkija) ir Tauragės FK „Tauras”.
Turnyro nugalėtojais tapo svečiai iš Lenkijos MKS „Rominta-2” Goldap. Antros vietos medaliais ir taure džiaugėsi mūsų jaunieji futbolininkai SK „Kybartų jaunystė”, o trečią vietą iškovojo Klaipėdos FM komanda.
Geriausi savo komandose buvo pripažinti – MKS „Rominta-1” Goldap – Maciej Bunko, MKS „Rominta-2” Goldap – Kamil Žuk, Klaipėdos FM – Joris Kabelka, SK „Kybartų jaunystė” – Matas Albertynas, Tauragės FK „Tauras” – Albertas Mendzorius ir FK „Trakai” – Naurimtas Voinovskis.
Taip pat buvo apdovanoti : geriausias turnyro vartininkas – Macej Gryko (MKS „Rominta-2” Goldap), gynėjas Dominykas Norvilas (Klaipėdos FM) ir geriausias turnyro puolėjas – Evaldas Rašimas (SK „Kybartų jaunystė”).
Specialiu Sauliaus Karkos įsteigtu prizu apdovanotas MKS „Rominta-2” Goldap futbolininkas – Dominik Skiba.
Tariame didelį AČIŪ visiems turnyre dalyvavusiems jauniesiems futbolininkams, jų treneriams, turnyro teisėjams, svečiams ir žiūrovams. Taip pat asmeniškai norime padėkoti Sauliui Karkai, kuris noriai prisideda prie turnyro organizavimo.

Galerija