Savaitgalis su šeima ir futbolo kamuoliu

2016 31 spalio

Rugsėjo 10 – 16 dienomis visoje Europoje vyksta Masinio futbolo savaitė („UEFA Grassroots week“), kurios metu organizuojamos įvairios futbolo šventės vaikams, suaugusiems, šeimoms. Masinis futbolas nuo 2010 metų buvo švenčiamas visoje Europoje. Penkerius metus  buvo pažymima masinio futbolo diena, o nuo 2015 metų – Masinio futbolo savaitė, kuri prisijungė prie Europos sporto savaitės.

Rugsėjo 10 dieną Mačiuliškių kaime, prie Alaburdų ežero, aktyviai praleisti savaitgalį susirinko Marijampolės sveikuolių klubo nariai su šeimomis. Marijampolės futbolo centro treneris Martynas Karpavičius visus dalyvius aktyviai įtraukė į futbolo šventę „Savaitgalis su šeima ir futbolo kamuoliu“, kurio buvo paminėta Europos masinio futbolo savaitė.

Šventės dalyviai turėjo galimybę iš arčiau susipažinti su futbolu ir išbandyti jėgas įvairiose rungtyse. Kamuolio žongliravimo konkurse moterų tarpe geriausiai pasirodė Aušra Ralytė ir Asta Puteikienė, o tarp vyrų Deimantas Puteikis. „Kantrybės“ konkurse, kuomet reikėjo kamuolį įspirti į gimnastikos lanką,  geriausiai sekėsi Astai Puteikienei. Didelio kamuolio rungtyje vienodą laiką parodė trys dalyvės Kristina Latožaitė, Jurgita, Toma Ralytė. Šeimų futbolo šventėje pirmąją vietą iškovojo komanda „Už sveiką Lietuvą“ (atstovavo Vida ir Petras Kvaraciejai, bei Danutė Krištopaitienė), sidabro medaliais pasipuošė komanda „Mes“ (Puteikių šeima), bronzos medalius iškovojo komanda „Vytis“ (Neveckų šeima).

Dalyviai buvo apdovanoti Lietuvos masinio futbolo asociacijos, Marijampolės apskrities futbolo federacijos, judėjimo „Moterys už futbolą“ įsteigtais prizais ir suvenyrais.

Renginį organizavo Marijampolės futbolo centro treneris Martynas Karpavičius kartu su Marijampolės sveikuolių klubo „Prana“ pirmininke Lina Laukaitiene.

zongliravimo-konkursas

Žongliravimo konkursas

varzybos

turnyro-nugaletojai-uz-sveika-lietuva

Turnyro nugalėtojai „Už sveiką Lietuvą”

taiklumo-uzduotis

Taiklumo užduotis

sventes-dalyviai

Šventės dalyviai

sidabro-medaliais-pasipuose-komanda-mes

Sidabro medaliais pasipuošė komanda „Mes”

nors-ir-kamuolys-didelis-as-vis-tiek-tave-pastumsiu

konkursu-prizininkes-apdovanotos-judejimo-moterys-uz-futbola-prizais

Konkursų prizininkės apdovanotos judėjimo „Moterys už futbolą” prizais

kantrybes-konkursas

Kantrybės konkursas

kamuolio-ridenimo-rungtis

Kamuolio ridenimo konkursas

futbolo-rungtynes

Futbolo rungtynės

bronzos-medaliai-atiteko-komandai-vytis

Bronzos medaliai atiteko komandai „Vytis”

as-galiu