SC „Šilo“ U-19 futbolininkams neprilygo varžovai iš Druskininkų

2018 15 gegužės

Trečią pergalę LVJFA U-19 Pirmos lygos Pietų/Rytų regiono futbolo pirmenybėse iškovojo Dariaus Gabuževičiaus treniruojamas jaunimas. Sekmadienio vidurdienį Dzūkijoje vykusiame mače Kazlų Rūdos futbolininkai nepaliko jokių vilčių Druskininkų vienuolikei ir įveikė juos sausu rezultatu 5:0 (1:0). Hetriku šiame mače pasižymėjo Ignas Raštutis, dubliu – Lukas Karpavičius. Ši pergalė kilstelėjo Kazlų Rūdos komandą į trečią turnyrinės lentelės poziciją.

Svečiuose rungtyniavusi SC „Šilo“ ekipa dominavo visos dvikovos metu. Pirmas grėsmingas epizodas prie varžovų vartų buvo užfiksuotas 7-ąją rungtynių minutę. SC „Šilo“ ataką pradėjo E.Bindokas, kuris būdamas su kamuoliu aikštės viduryje atliko perdavimą į kraštą I.Raštučiui. Pastarasis futbolininkas kamuolį siuntė prie baudos aikštės prieigų priartėjusiam L.Karpavičiui. Kiek pasivaręs kamuolį šis Kazlų Rūdos komandos futbolininkas atliko gana galingą smūgį, tačiau aikštės šeimininkų vartininkas T.Raudonikis kamuolį ne be vargo numušė už galinės linijos. Dar pora vienas paskui kitą sekusių epizodų buvo užfiksuoti 15-ąją minutę. Gana pavojingą baudos smūgį iš varžovų baudos aikštės prieigų atliko T.Kvietkauskas. Vėl kamuolį atrėmė Druskininkų vartininkas. Sekančios atakos metu suardęs varžovų gynybą iš aštroko kampo „šovė“ D.Grinevičius, tačiau kamuolys pataikė į vartų virpstą. Dar vienas epizodas, galėjęs pasibaigti įvarčiu, buvo 31-ąją dvikovos minutę. Po E.Bindoko skersuoto kamuolio, tikslumo pritrūko prie pat vartų buvusiam M.Gudelevičiui. Jo smūgiuotas kamuolys zvimbė virš vartų. Šią pavojingų atakų plejadą sukonkretino Igno Raštučio ir Luko Karpavičiaus tandemas. 35-ąją minutę I.Raštutis prasiveržė su kamuoliu kairiu aikštės šeimininkų kraštu, atliko perdavimą į baudos aikštę ir joje kamuolį „uždarė“ L.Karpavičius – 1:0. Pirmas kėlinys baigėsi SC „Šilui“ turint minimalią persvarą.

Triuškinamojo darbo proveržis iš Kazlų Rūdos futbolininkų pusės buvo užfiksuotas antro kėlinio pradžioje. Per septynias minutes SC „Šilo“ komanda mušė net tris įvarčius ir visų jų autoriumi buvo Ignas Raštutis. 53-ąją minutę, po M.Gudelevičiaus perdavimo, SC „Šilo“ puolėjas atsidūrė vienas prieš vartus, kuris jokių šansų varžovų vartininkui nepaliko ir tiksliu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartų tinklą – 2:0. 56-ąją minutę, po puikaus L.Karpavičiaus klaidinančio judesio aikštės krašte, įveikus varžovo gynybą ir siuntus kamuolį į baudos aikštę, jį į vartų tinklą pasiuntė vėl minėtas Kazlų Rūdos komandos puolėjas – 3:0. Na, o 59-ąją minutę I.Raštutis būdamas su kamuoliu baudos aikštės prieigose ilgai nedelsė ir vėl pasiuntė jį į Druskininkų vartų kamputį – 4:0.

Aikštės šeimininkai turėjo per rungtynes iš esmės vieną epizodą. Kuomet rezultatas buvo 2:0, druskininkiečiai sugebėjo priartėti prie SC „Šilo“ vartų“ ir ataką baudos aikštėje užbaigti smūgiu, tačiau tuomet tinkamai pasidarbavo L.Jasinskas ir smūgiuotą kamuolį atrėmė. Tuo tarpu Kazlų Rūdos futbolininkai, jau susikrovę solidžią persvarą, varžovų vartų ramybėje nepaliko. 80-ąją minutę, po I.Raštučio perdavimo, Druskininkų baudos aikštėn su kamuoliu įsiveržė L.Karpavičius, padėjęs galutinį tašką dvikovoje – 5:0.

Kazlų Rūdos SC „Šilo“ komandoje rungtyniavo: Lukas Jasinskas, Egidijus Bindokas, Lukas Ruseckas, Lukas Vaitukaitis (82‘ Domantas Bražiūnas), Ignas Raštutis, Darijus Grinevičius (59‘ Kristupas Besarabovas), Osvaldas Šarauskas, Mantas Gudelevičius (55‘ Tomas Raštutis), Tadas Kvietkauskas, Lukas Karpavičius, Airidas Sidaravičius (73‘ Dominykas Besarabovas).