„Šilo“ futbolininkai antrame kėlinyje palaužė Lietuvos čempionų dublerinę vienuolikę

2018 21 gegužės

Dar vieną puikią pergalę LFF II lygos Pietų zonos pirmenybėse iškovojo Sauliaus Vikerto kariauna. Palaikomi ištikimiausių „Šilo“ sirgalių, gegužės 18-sios vakare Kazlų Rūdos komanda rezultatu 3:0 (0:0) įveikė Marijampolės „Sūduvos B“ vienuolikę. Įvarčius į varžovų vartus mušė Andrius Lukšys, Giedrius Kazelis ir Gytis Urba. Tai ketvirtoji „Šilo“ iškovota paeiliui pergalė. Po jos komanda ir toliau įsitaisiusi turnyrinės lentelės viršūnėje.

Rungtynių pradžioje žaidimas vyko daugiau baudos aikščių prieigose. Svečių futbolininkai koncentravosi daugiau į gynybą, pagrindinį dėmesį skyrė šiam žaidimo komponentui ir pasikliovė daugiau kontroatakomis. Kamuolio kontrolės persvarą turėję „Šilo“ futbolininkai pirmą kartą galimybę atakuoti varžovų vartus susikūrė 17-ąją minutę. Tai mėgino padaryti, po E.Grigaičio perdavimo, į artimą kampą siųsdamas kamuolį A.Račkus. Varžovų vartininkas kamuolį nukreipė už galinės linijos. Netrukus gana pavojingai kamuolį smūgiavo susikūręs šiek tiek laisvesnės erdvės baudos aikštės prieigose E.Grigaitis. Kamuolys prašvilpė pro pat dešinį virpstą. 34-ąją minutę, neturėdamas pernelyg daug laisvės atakai, lydimas „Sūduvos B“ gynėjų, laimę pamėgino A.Brokas. Marijampolės komandos vartininkas smūgiuotą kamuolį taip pat atrėmė. Besibaigiant kėliniui užfiksuotas dar vienas įstabesnis epizodas. Tuomet, po A.Broko perdavimo, galva kamuolį į varžovų vartų stačiakampį siuntė G.Kazelis. “Sūduvos B“ vartus sergėjęs M.Gutauskas ne be vargo kamuolį nukreipė už galinės linijos. Pirmą kėlinį marijampoliečių gynyba atlaikė.

Kazlų Rūdos komandos futbolininkai ledus pralaužė vos prasidėjus antrai dvikovos daliai. 47-ąją minutę iš kone 30 metrų „bombą paleido“ Andrius Lukšys. Kamuolys skriejo ties 16 m linija buvusio E.Grigaičio link. „Šilo“ puolėjas peršoko per kamuolį ir jis suspurdėjo kairiame varžovų vartų kampe – 1:0. „Sūduvos B“ futbolininkams po praleisto įvarčio vis sunkiau sekėsi gintis nuo Kazlų Rūdos komandos atakų. 50-ąją minutę, po A.Lukšio perdavimo, pakilusį nuo žemės kamuolį galingai smūgiavo E.Grigaitis. Kamuolys prašvilpė pro vartų viršų. 62-ąją minutę greitos atakos epicentre atsidūrė du „Šilo“ futbolininkai. Po puikaus E.Grigaičio perdavimo, baudos aikštėje smūgiavo G.Kazelis, tačiau vartininkas kamuolį atrėmė. Galimybę kartoti smūgį turėjo „Šilo“ atakų lyderis, tačiau tuomet buvo užfiksuota nuošalė. Vis dėlto minėtas tandemas pasireiškė 64-ąją minutę. Vos atsidūręs dešiniame varžovų baudos aikštės krašte su kamuoliu kūręs Evaldas Grigaitis skersavo jį ir prie vartininko aikštelės buvęs G.Kazelis pasiuntė kamuolį galva į vartų tinklą – 2:0. Na, o po trijų minučių, „Šilo“ futbolininkams keliant kampinį prie Marijampolės komandos vartų, sumaištimi baudos aikštėje pasinaudojo Gytis Urba, kuris įtvirtino Kazlų Rūdos kariaunos pergalę – 3:0.

Kazlų Rūdos „Šilo“ komandoje rungtyniavo: Giedrius Zenkevičius (78‘ Julius Bieliauskas), Gytis Urba (61‘ Edvinas Chmieliauskas), Audrius Račkus, Egidijus Bindokas, Ignas Raštutis (46‘ Šarūnas Krinickis), Audrius Brokas (77‘ Dominykas Skrinska), Giedrius Kazelis (66‘ Robertas Barzdukas), Evaldas Grigaitis, Karolis Raškauskas, Andrius Lukšys, Tadas Kvietkauskas.