Startavo Marijampolės apskrities futsal pirmenybės

2019 5 gruodžio

Informacija – sportocentras.com

Po vienerių metų pertraukos, gruodžio pirmąją, jaukioje Kazlų Rūdos sporto centro salėje vėl startavo Marijampolės apskrities Futsal pirmenybės, kuriose, išsiilgusios futbolo, norą dalyvauti pareiškė ne toks jau ir menkas komandų būrys.

I turo akimirkos

Prie starto linijos stojo devynios komandos iš Kazlų Rūdos, Marijampolės, Vilkaviškio, Kalvarijos, Marijampolės rajono ir Kauno.

Pirmo turo pirmame mače ietis sukryžiavo Kazlų Rūdos „Kazlų Rūdos B“ ir to paties miestelio „Artistų“ ekipos.

Nors dvikovoje aštriau varžovų vartus atakavo ir kiek daugiau dominavo „Artistai“, tačiau pergalę iškovojo ir pirmuosius tris taškus į turnyrinę lentelę brūkštelėjo „Kazlų Rūdos B“ komanda, „Artistus“ palaužusi paskutinėmis dvikovos minutėmis.

Pergalę „Kazlų Rūdai B“ atnešė 36-ąją minutę E.Jokubauskio ir 38-ąją – J.Blažio įmušti įvarčiai. Rungtynės taip ir baigėsi, „Kazlų Rūda B“ laimėjo rezultatu 2:0.

Antrame pirmo turo susitikime į aikštę išėjo Marijampolės rajono „Tautkaičių“ ir pastarųjų metų šių pirmenybių čempionai – Vilkaviškio „Bruklino“ futbolininkai.

Nors vilkaviškiečiai į dvikovą atvyko ne itin gausiomis pajėgomis ir be keletos pajėgiausių futbolininkų, tai nesutrukdė jiems nuraškyti tritaškį.

Jau pirmą rungtynių minutę tiksliu smūgiu „Tautkaičių“ vartus paženklino D.Karpavičius, išvesdamas brukliniečius priekin 1:0.

Nors Marijampolės rajono futbolininkai netrukus rezultatą išlygino, tačiau pirmaujančios komandos statusą, besibaigiant pirmam kėliniui, sugrąžino D.Ryckis – 2:1.

Intriga dvikovoje ištirpo dar pirmoje antro kėlinio pusėje – 31-ąją minutę po trijų tikslių vilkaviškiečių atakų, „Bruklinas“ pirmavo 5:1.

„Tautkaičiai“ iki dvikovos pabaigos praleido dar keturis įvarčius ir brukliniečiai šventė pergalę rezultatu 9:1.

Trečias turo mačas vyko tarp Kalvarijos „Tornado“ ir debiutavusios šiose pirmenybėse Marijampolės „Eurostandarto“ ekipų.

Kalvarijos komandoje tądien nebuvo keleto pajėgių futbolininkų. Antra vertus marijampoliečiai nebuvo ir lengvas riešutėlis varžovams. Dvikovoje netrūko permainingumo, intrigos ir įvarčių. Jų iš viso buvo įmušta 12.

Pirmasis įvartis marijampoliečių vartų tinkle pasirodė 5-ąją rungtynių minutę. Tąkart pasižymėjo T.Lietuvininkas.

Pernelyg ilgai Kalvarijos džiaugsmas netruko – 12-ąją minutę rezultatą išlygino D.Jarašius. Dar nesibaigus pirmai dvikovos daliai, „Tornado“ į priekį išvedė T.Puzara, tačiau jau pačioje antro kėlinio pradžioje tiksliai 6 m. baudinį realizavo D.Jarašius – 2:2.

Negano to, tas pats Marijampolės komandos lyderis 25-ąją minutę išvedė savo komandą į priekį – 2:3, tačiau čia pat rezultatą išlygino G.Bedulskis – 3:3.

Apsišaudymas įvarčiais tęsėsi iki dvikovos pabaigos. Didesnį ginklų arsenalą turėjo „Tornado“ ekipa. Ji besibaigiant dvikovai įgijo dviejų įvarčių persvarą (6:4), ją išsaugojo ir šventė pergalę rezultatu 7:5.

Turo pabaigtuvės paženklintos akistata tarp Kazlų Rūdos „Kazlų Rūdos“ ir Marijampolės „Šešupės“ komandų. Pirmoje dvikovos dalyje abi komandos gana atkakliai kovėsi.

Ledus pralaužė 11-ąją minutę galingas I.Raštučio smūgiuotas kamuolys ganėtinai iš aštroko kampo, išvesdamas Kazlų Rūdos komandą į priekį 1:0. Šia minimalia persvara ir baigėsi pirmasis kėlinys.

Antrojo pradžioje vėl po puikaus I.Raštučio reido ir tikslios atakos baigties „Kazlų Rūdos“ persvara tapo 2:0. Vos po poros minučių įvartį pridėjo ir T.Raštutis.

Kuo toliau, tuo akivaizdžiau marijampoliečiams sviro rankos ir noras priešintis. Per paskutines aštuonias dvikovos minutes Kazlų Rūdos komanda tiesiog varpė varžovų vartus. Pasižymėjo visa eilė futbolininkų – E.Kaptainis, T.Raštutis, K.Kleiva, D.Girdvainis.

Kazlų Rūdos komanda šventė įtikinamą pergalę 10:1 ir jau po pirmo turo dėl geriausio įvarčių skirtumo liuoktelėjo į turnyrinės lentelės viršūnę.