„Sūduvos” A lygos sezonas pradėtas pergale

2020 9 kovo

fksuduva.lt

Per A lygos pirmojo turo rungtynes Marijampolės „Sūduva“ įveikė Gargždų „Bangą“ 1:0 (0:0).

Pirmajame kėlinyje kamuolio kontrolė priklausė „Sūduvai“, bet tai nepadėjo marijampoliečiams kurti pavojų prie svečių vartų.

Maža to, būtent „Banga“ pirmajame kėlinyje „Hikvision“ arenoje surengė dvi pavojingiausias atakas. Vienu atveju Gargždų komandos žaidėjui iš gana aštraus kampo nepavyko pataikyti į tolimąjį „Sūduvos“ vartų kampą, o kitu iš gana arti spirtas kamuolys atskriejo tiesiai Ivanui Kardumui į rankas.

Kėlinio pabaigoje „Sūduva“ ėmė visiškai valdyti padėtį aikštėje ir turėjo keletą galimybių pasižymėti. Dėkingiausioje padėtyje buvo atsidūręs Hamdi Nagguezas, bet likęs laisvas baudos aikštelėje vietoje smūgio pasirinko perdavimą, kuris nebuvo tikslus.

Antrajame kėlinyje žaidimas nuolat vyko „Bangos“ aikštės pusėje, o itin arti įvarčio „Sūduva“ buvo 59 min. Tuomet po atakos kairiuoju kraštu ir Giedriaus Matulevičiaus perdavimo Josipas Tadičius atliko smūgį vienu lietimu, bet gargždiškių vartininkas Ignas Driomovas įspūdingame šuolyje nukreipė kamuolį į kampinį.

Vis dėlto jau po keleto minučių „Sūduva“ pasiekė savo. Po Renano Oliveiros smūgio „Bangos“ gynėjas baudos aikštelėje sužaidė ranka, o baudinį 64 min. šaltakraujiškai realizavo Josipas Tadičius.

Dar vieną itin pavojingą ataką „Hikvision“ arenos šeimininkai surengė 76 min., kai Eligijus Jankauskas galėjo išbėgti vienas prieš vartininką, bet atliko smūgį iš toliau ir nepataikė į vartus.

80 min. vienu lietimu dešine koja pavojingai smūgiavo Thomas Salamonas, bet kamuolys taip pat nuskriejo virš vartų.

Per likusį rungtynių laiką ir toliau aktyviau žaidė „Sūduva“, kuri ir išsaugojo pergalingą rezultatą.

Antrojo turo rungtynes „Sūduva“ žais kovo 15 d. 18 val. namie su „Kauno Žalgiriu“. Futbolo gerbėjai jau gali įsigyti bilietus į šias rungtynes bilietai.lt tinklalapyje ir kasose.