„Sūduvos močiutės” dalyvavo turnyre Portugalijoje”

2023 28 balandžio
„Sūduvos močiutės” dalyvavo turnyre Portugalijoje”

Komandos kapitonės Ramutės Kartavičienės pasakojimas :
„Gavome kvietimą dalyvauti vaikščiojančio futbolo turnyre EURO CUP 2023 Portugalijoje, Algarve.
Iš karto tai atrodė nerealus pasiūlymas. Mums žaisti futbolą Portugalijoje!!! Buvo pasiūlyta sudaryti mix su vyrais komandą.
Mix tai mix! Su moterimis tai tikrai nebuvo jokių sunkumų, iš karto atsirado 8, bet iš kur gauti vyrų, žaidžiančių vaikščiojantį futbolą?
Šita užduotis irgi buvo išspręsta. Komandos vartus saugoti sutiko treneris Vytautas Paunksnis. Bendromis pastangomis suradome ir dar 2 vyrus, tai- Virgilijų Paltanavičių ir Gintautą Rimkevičių, buvo ir ketvirtas Oleh Fedorčak, bet paskutinę dieną iki išvykos sužinojo svarbią priežastį, dėl  kurios išvykti negalėjo. Taigi komanda sukomplektuota, 3 vyrai ir 8 moterys:
Ramutė Kartavičienė (kapitonė), Dalė Samuolienė, Vida Gedminienė, Rūta Paltanavičienė, Eglė Bendžiuvienė, Rita Lukaševičiūtė,Irma Bučienė ir Vilma Narušė.
Taigi valio! Pirmyn į Portugaliją!
Užsiregistravę komandą, vėl sulaukėme siurprizo! Perskaičius komandų dalyvių sąrašą 40 komandų iš 9 pasaulio šalių, tik dabar buvo pranešta, kad tai visos vyrų komandos!!! Mix komandų daugiau nebus!
Papuolėm, tai  papuolėm, bet trauktis nebėra kur, nes skrydžio bilietai jau nupirkti.
Žaisim su vyrais, tai su vyrais!
Taigi teko sužaisti 9 varžybas. Įgijom oooooo kokią patirtį! Tiesa, pergalių nebuvo, bet ir žiauriai nebuvo pralaimėta. Gal daugiausia nusivylėm, kai pralaimėjome 0:5, bet gi žaidėme prieš vyrų komandas! Buvo ir rezultatas 1:2. Mums teko  sužaisti su komandomis iš Portugalijos, Anglijos, Gibraltaro; Ispanijos, Basque, Škotijos.
O turnyro topas buvo  10 min masažas turnyro dalyviams, kurį atliko 2 profesionalūs masažistai portugalai.
O mūsų didžiausias džiaugsmas ir laimėjimas buvo, kad pirmą kartą Lietuvos vėliava suplėvesavo Portugalijoje, žaidžiant vaikščiojantį futbolą.
Taigi mes ne tik žaidėme futbolą Portugalijoje, bet ir labai turiningai praleidome laisvalaikį, grožėjomės Portugalijos gamta, maudėmės vandenyne
ir kiek įsigijome naujų draugų iš įvairių pasaulio šalių.”