Tradiciniame „Išvien“ futbolo turnyre triumfavo „Spineriai“

2018 7 liepos
Tradiciniame „Išvien“ futbolo turnyre triumfavo „Spineriai“

Marijampolėje birželio 30 dieną vyko jau tradiciniu tapęs, trečiasis futbolo turnyras „Išvien“. Šeštadienio dieną futbolo aikštėje panoro praleisti 9 futbolo entuziastų komandos, kurios buvo suburtos ne tik iš marijampoliečių, dalyvavo vilkaviškiečiai, Kazlų Rūdos futbolininkai, taip pat svečiai iš sostinės „Vamos Pink“ bei pirmojo futbolo turnyro „Išvien“ čempionai – „Panevėžio Rožynas“. Visos komandos burtų keliu buvo paskirstytos į du pogrupius, A pogrupyje dėl dviejų bilietų į pusfinalio etapą rungėsi 5 komandos, o B pogrupyje – 4 komandos. Abiejuose pogrupiuose komandos tarpusavyje susitiko po kartą, vienų rungtynių trukmė buvo 15 minučių, rungtynių formatas 5 prieš 5. Viena pagrindinių rungtynių taisyklių – turnyre nei viena dvikova nesibaigė lygiosiomis, jei komandos rungtynes baigia lygiu rezultatu, kova persikelia į baudinių seriją, kurioje išaiškinamas rungtynių nugalėtojas.

Marijampolės sporto asociacijos „Išvien“ prezidentas Andrius Levanas turnyro atidarymo metu apibendrinęs visas pagrindines taisykles bei vykdymo sistemą, pasidžiaugė gausiu dalyvių skaičiumi, miesto svečiais dalyvaujančiais turnyre ir palinkėjo sportinio azarto rungtynių metu. Po atidarymo dalyviai buvo pakviesti įsiamžinti bendroje nuotraukoje, o po jos startavo pirmieji susitikimai.

Paskutinį birželio šeštadienį oras futbolui buvo puikus, rungtynių metu netrūko gražių epizodų gynyboje bei puolime.  Atkaklios kovos ir muzika kūrė puikią atmosferą renginio metu, ne tik dalyviams, bet ir žiūrovams. Po bemaž 3 valandas trukusių dvikovų pogrupiuose paaiškėjo pusfinalių dalyviai: „Spineriai“, „FMK Grifas“, „FK Kazlų Rūda“, „Panevėžio Rožynas“. Į kovą dėl turnyro trofėjų pirmajame pusfinalyje stojo „Spineriai“ ir „FMK Grifas“, čia rezultatu 1:0 savo pranašumą įrodė „Spineriai“. Antrąjį labai atkaklų ir rezultatyvų pusfinalį rezultatu 3:2 nugalėjo „Panevėžio Rožynas“ įveikdamas „FK Kazlų Rūdos“ futbolininkus. Rungtynėse dėl bronzos medalių rezultatu 2:1 triumfavo „FK Kazlų Rūda“. Paskutinės rungtynės ir mūšis dėl aukso vyko tarp svečių iš Aukštaitijos „Panevėžio Rožyno“ ir marijampoliečių „Spinerių“. Šiose rungtynėse užtikrintai 3:1 savo pranašumą įrodė ir čempionais tapo „Spineriai“.

Po beveik 5 valandas futbolo aikštelėje vykusių kovų, paaiškėjus visiems nežinomiesiems vyko apdovanojimų ceremonija bei turnyro uždarymas. Komandoms prizininkėms buvo įteikiami medaliai bei gausybė vertingų rėmėjų prizų, o turnyro čempionai – „Spineriai“ į viršų kėlė nugalėtojų taurę.

Marijampolės sporto asociacija „Išvien“ dėkoja visiems prisidėjusiems prie šio puikaus ir sportiško šeštadienio: Marijampolės Sūduvos gimnazijai, Futbolo klubui „FK Sūduva“, “Marijampolės apskrities futbolo federacijai“, Poilsio ir pramogų centrui „Šilainė“,  UAB „Detritui“, „Elektrinėms riedlentėms“ Alytuje, Birštono „Jump out“ batutų parkui.

Iki kitų susitikimų sportiniuose renginiuose!

DSC_0070DSC_0337

DSC_0154DSC_0251DSC_0086DSC_0332DSC_0326DSC_0319DSC_0284