U-10 „Wellkid lygos“ 7×7 futbolo čempionato starte – pirmieji Kazlų Rūdos futbolininkų taškai

2018 14 gegužės

Praėjusį ketvirtadienį Marijampolėje Lietuvos vaikų „Wellkid lygos“ U-10 7×7 futbolo čempionate startavo Vito Kirtiklio treniruojama Kazlų Rūdos SC „Šilo“ jauniausių futbolininkų karta. Sezonas mažiesiems kazlųrūdiečiams nusimato itin intensyvus. Pietų regione rungtyniaujanti komanda pirmame etape varžysis net su 14 komandų iš Kauno, Alytaus ir Marijampolės regionų.

Gegužės 3-ąją V.Kirtiklio treniruojami futbolininkai Suvalkijos sostinėje pirmosiose dvikovose jėgas išmėgino su aikštės šeimininke, Marijampolės FC komanda ir bendraamžiais iš Vilkaviškio. Pasak Kazlų Rūdos sporto centro futbolo specialisto, nors pirmos rungtynės su marijampoliečiais Kazlų Rūdos futbolininkams buvo itin sunkios, tačiau kalbant apie žaidėjų išsidėstymą aikštėje, buvo poziciškai geros. Mažieji kazlųrūdiečiai, nuosekliai besimokantys judėjimo aikštėje paslapčių, sugebėjo tinkamai laikytis trenerio nurodytų užduočių, neblogai tvarkėsi su gynybinėmis funkcijomis.

Kaunantis su Marijampolės komanda, pirmame kėlinyje nei viena realesnių progų įmušti įvarčiui neturėjo ir pirma dvikovos dalis baigėsi be įvarčių. Vis dėlto antro kėlinio pradžioje į SC „Šilo“ vartus krito gana netikėtas įvartis ir aikštės šeimininkai išsiveržė į priekį 1:0. Kazlų Rūdos futbolininkų tai neišbalansavo ir rungtynių eigoje SC „Šilo“ mažieji futbolininkai turėjo galimybių rezultatą išlyginti, tačiau to padaryti nepavyko. Negana to, dvikovai einant į pabaigą, Marijampolės futbolininkai surengė greitą kontroataką, po kurios pasiuntė kamuolį į Kazlų Rūdos komandos vartus ir aikštės šeimininkai šventė pergalę rezultatu 2:0.

SC „Šilo“ komanda atsigriebė antroje akistatoje, kovodama su Vilkaviškio ekipa. Šiame mače V.Kirtiklio treniruojami futbolininkai dominavo ir jau po pirmo kėlinio pirmavo 2:0. Šią persvarą kazlųrūdiečiai padvigubino antroje dvikovos dalyje ir laimėjusi rungtynes 4:0 į turnyrinę lentelę brūkštelėjo pirmuosius tris taškus. Dublį šiame mače atliko S.Laukaitis, pirmąjį savo įvartį oficialiose varžybose mušė L.Martišius. Nuo 9 m. atžymos tiksliai atakavo varžovų vartus E.Sidabra.

Sekančias dvejas rungtynes V.Kirtiklio treniruojama komanda žais gegužės 11-ąją Dzūkijoje. Druskininkuose SC „Šilo“ futbolininkai susitiks su dviem aikštės šeimininkų komandomis.