Vaikų futbolo komandos varžėsi dėl Marijampolės savivaldybės taurės

2020 3 kovo
Vaikų futbolo komandos varžėsi dėl Marijampolės savivaldybės taurės

„Marijampolė City“ futbolo akademija ir Marijampolės savivaldybė pavasarį pasitiko tarptautiniu vaikų futbolo turnyru, kuris kovo 1 dieną vyko Marijampolės Hikvision futbolo manieže.

Daugiau nuotraukų

Turnyre keturiose amžiaus grupėse dalyvavo dvidešimt komandų iš Vilniaus, Kauno, Marijampolės, Jonavos, Kauno rajono, Rumšiškių, Elektrėnų, Šiaulių ir Černachovskio (Rusija).

Jauniausiųjų dalyvių turnyruose rezultatai nebuvo fiksuojami, o visi mažieji futbolininkai buvo pradžiuginti medaliais. Daugelis iš jų medaliais džiaugėsi pirmą kartą gyvenime.

2010 metų gimimo turnyre dėl trijų gražuolių taurių ir medalių komplektų susikovė šešios komandos. Geriausiai šiame turnyre sekėsi Talentų futbolo akademijos auklėtiniams iš Vilniaus, jie iškovojo keturias pergales ir kartą sužaidė lygiosiomis. Antri liko Šiaulių futbolo akademijos jaunieji futbolininkai su keturiomis pergalėmis ir vienu pralaimėjimu. Bronzos medaliai atiteko Kauno rajono „Garliavos“ futbolo klubui.

Turnyro dalyvius apdovanojo Marijampolės savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto skyrius vyriausiasis specialistas Giedrius Šlekys ir „Marijampolė City“ akademijos treneriai.

U10 turnyro rezultatai