Vaikų futbolo turnyro „Vasarą pasitinkant“ aidai

2018 7 birželio
Vaikų futbolo turnyro „Vasarą pasitinkant“ aidai

Šįmet vasara Lietuvą „aplankė“ dar neatėjus ir birželio 1-ajai. Kažkokia daug žadanti vasara. Tikriausia dėl to, kad ji priešrinkiminė… Nieko keisto, kad mokyklų moksleiviams tokios dienos, kuomet tenka sėdėti suole (o nuo šių metų „sėdėti“ pridėtos berods dar dvi savaitės, – aut.past.) slenka tiesiog vėžlio greičiu… Štai tik vasaros atostogos prašvilpia šviesos greičiu.. Tik įsivaizduokite, už lango +30, o tau reikia mokytis… Pamokos metu nori nenori žvilgsnis nevalingai krypsta į lango pusę, pro kurį skaisčiai šviečianti saulė kvieste kviečia į lauką pažaisti pavyzdžiui futbolą… Tai ko gero geriausias kompromisas laukiant mokslo metų pabaigos.

Būtent tokios iniciatyvos ir ėmėsi Kazlų Rūdos pradinė mokykla, suorganizavusi antrų trečių klasių vaikų futbolo turnyrą, kuris talkinant sporto centrui ir VŠĮ Kazlų Rūdos futbolo klubui „Šilas“, praėjusį trečiadienį vyko mūsų miestelio futbolo stadione. Kuomet aikštėje pasirodo futbolo kamuolys, vaikams akimirksniu sugrįžta energija, kuri kažkokiu tai mistiniu būdu prieš tai būna dingusi sėdėjus užu mokyklos suolo, per kraštus tuomet veržiasi azartas, noras aktyviai judėti. Ko jau ko, bet nesuvaidintų, tikrų ir nuoširdžių emocijų futbolo aikštėje ir už jos ribų iš vaikų neatimsi. To galėtų pasimokyti ir suaugusieji… Ar tai būtų žaidybinis epizodas, kuomet trumpam tenka „atsipūsti“ ant vejos, kol komandos draugas ar varžovas pribėgs ir padės atsikelti, ar kai mušamas įvartis, visada vaikų veidus lydi plačios šypsenos ir teigiamos emocijos.

Šiame miniturnyre, kodiniu pavadinimu „Pasitinkant vasarą“, varžėsi gausios komandos. Futbolo įvykių sūkuryje galėjo dalyvauti ir mergaitės. O jų buvo išties nemažai. Futbolo aikštėje rungtyniavo „Šilo“, „Žaibo“, „Pelėdžiukų“ ir „Geltonųjų“ komandos. Be abejo, turbūt daug kam būtų įdomu sužinoti, kas nugalėjo…? O nugalėjo visų buvimas kartu, bendruomeniškumas, draugystė.

Visos turnyre dalyvavusios klasės buvo apdovanotos „Šilo“ įsteigtais prizais. Kazlų Rūdos komandos gynėjas Gytis Urba susirinkusių klasių atstovams įteikė atminimo dovanėles – kamuolius ir „Šilo“ šalikus, tuo pačiu pakviesdamas visus atvykti stebėti mūsų miestelio komandos futbolo rungtynių ir savo ruožtu, ragindamas vaikus aktyviau lankyti treniruotes, tokiu būdu papildant Kazlų Rūdos mažųjų futbolininkų gretas.

????????????????????????????????????

10

3

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

5

15

6